Zajímá vás, co konkrétního se skrývá pod označením ADV, epic classs atd. Pro jakou pokročilost je lekce určena? Jaké openclassy nabízíme? Tyto informace naleznete níže:

Kurzy

Kurz probíhá pravidelně 1x týdně, vždy ve stejný den a čas. Obvykle bývá na 12 lekcí (3 měsíce). Odpolední a večerní kurzy stojí 2 400 Kč, ranní a dopolední kurzy jsou za zvýhodněnou cenu 2 200 Kč. Kapacita kurzů je max. 8 tanečnic, o tyče se nestřídáme, každá má svou.

Kurzy pro pokročilejší tanečnice označené jako „light“ jsou vedeny v klidnějším a pomalejší tempu, slečny více opakují a pilují prvky z minulých úrovní. Během kurzu proberou cca polovinu prvků z osnovy pro danou pokročilost.

Kurzy, které obsahují  názvu lomítko (např. L3/L4) jsou pokročilostí na pomezí daných úrovní.

Začátečník L1 – kurz pro úplné začátečníky, kteří s pole dance nemají žádné zkušenosti nebo absolvovali 1 či více workshop pole dance. Učí se základní spiny, stání a sedy na tyči, první invert.

Beginner L1 – kurz pro úplné začátečníky, výuka probíhá v anglickém jazyce.

L2 – navazující kurz po L1,  základní inverty, sjezdy, přechody a pokročilejší spiny.

L3, L4 – další navazující kurzy, ve kterých se učí další invert, akrobatické prvky na tyči a přechody mezi nimi.

P1-P3 – akrobatické prvky vyšší náročnosti, pro tanečnice, které se tyči věnují rok a více. Handspring atd.

ADV – pro tanečnice, které již absolvovaly kurz P3 a chtějí se zdokonalovat. Opakování již naučených prvků a jejich pilování k dokonalosti, nové prvky a přechody.

EXPERT – pro nejpokročilejší tanečnice. Výuku kurzu vede vždy několik lektorek, které kurzistkám předávají to nejlepší, co umí.

 

Openclassy

Openclass je jednorázová lekce, na kterou je vždy potřeba se zarezervovat samostatně. K rezervaci openclass je potřeba mít v „peněžence“ dostatečný počet korun. Po telefonické domluvě lze na lekci přijít i bez rezervace (pokud je volné místo).

L1 open – tyto lekce jsou určeny úplným začátečníkům, kteří s pole dance nemají žádné předchozí zkušenosti. Často jsou využívány jako zkušební lekce, pokud si nejste jistá, že by vás pole dance bavil a chcete si jej nejdřív vyzkoušet, než se přihlásíte do kurzu.

Doučovací – lekce zaměřená na trénování jakýchkoliv prvků, které se vám stále nedaří zvládnout nebo si v nich nejste jistí. Pro všechny pokročilosti.

Aerial – vzdušná akrobacie na šálách. Pro všechny pokročilosti.

Stretching – intenzivní strečing celého těla se výrazným zaměřením na protahování zad a nohou. Díky tomuto tréninku budete za chvíli hravě zvládat flexibilně náročnější prvky na tyči.

Makej! – lekce na tyči a mix levelů mimo naše klasické osnovy. Hodina na které se rozhodně nebudete nudit a poteče z vás pot. Lektorka Lucka vám zaručeně dá do těla! Pole dance, nové triky a trochu toho posilování J

Kruháč – Posilování celého těla formou kruhového tréninku. Na jednotlivých stanovištích posílíte cíleně jednotlivé svalové partie, zároveň pracujete na své fyzičce. V tomto typu tréninku využíváte pomůcky zaměřené na posílení core – středu těla, jako např. TRX, kettlebely, ale i izolovaných svalových skupin pomocí činek atd. Kruháč probíhá v rychlém tempu, takže zároveň pracujete velmi efektivně na své fyzičce. Ideální také pokud chcete rýsovat nebo udržet štíhlou postavu.

Stojky – Handstands neboli stojky – hodina zaměřená na zvládnutí techniky handstands, trénink balancu, variace stojek a kombinace přechodů z tyče na zem. Pro všechny pokročilosti.

Epic – vyprávění příběhu pomocí tance a tyče. Pro všechny pokročilosti.

Doubles – lekce párové akrobacie na tyči i pod ní, učí se prvky balanční i prvky s označením „Flying“ partner, kdy se tyče dotýká pouze jeden z partnerů a druhý je zavěšen na něm. Pro pokročilost L3 a výše.

Spinning – Spinnová neboli točící tyč – jednoduché ale efektní triky a neokoukaná komba, které nejlépe vyniknou v pohybu na spinu. Vhodné pro všechny úrovně pokročilosti.

Tricks and combos – chcete se naučit propojovat jednotlivé prvky na tyči neotřelými způsoby? Přijďte se naučit efektnější a působivější přechody mezi triky a kombinace spinů. Pro pokročilost L3 a výše.

Taneční – Už umíte na tyči pár triků, ale zatím jste je nezkoušeli propojit do plynulé sestavy, případně se vám to nedaří podle vašich představ? Nebo si chcete jen tak zatancovat? Právě pro vás je tedy  určen openclass se zaměřením na taneční choreografie.Pro pokročilost L3 a výše.

Pole fit – Posilování celého těla na tyči. Formou jednotlivých cviků, při kterých využíváte tyč, posilujete postupně jednotlivé svalové skupiny. Lekce probíhá formou kruhového tréninku, takže zároveň pracujete na zvýšení celkové fyzické kondice a rýsujete lépe svaly. Tato lekce vám umožní zábavnou formou nejen posílení vašich problémových partií, příp. budování svalů, ale podpoříte i partie potřebné pro pole dance. Všechny pokročilosti!