Odeslat přihlášku na kurz P2-P5

Každý čtvrtek 18:00
ve studiu Hradčanská
11 lekcí / 2200 Kč Kurz je přednostně určen pro navazující kurzistky, ostatní přihlášky nebudou akceptovány!

Kurz má již plnou kapacitu, můžete se přihlásit jako náhradník.

Máte uživatelský účet? Přihlašte se

Přihlašujete se jako náhradník, jakmile se uvolní místo,
automaticky vám ho zarezervujeme a dáme vám vědět.

Po odeslání přihlášky Vám obratem odešleme mail s konkrétními informacemi jak dále postupovat a zajistit si v kurzu místo. Pokud se chcete na něco zeptat neváhejte a kontaktuje nás.

Vyplněné údaje považujeme za důvěrné. Ochrana osobních dat je zaručena, údaje neposkytujeme žádné třetí osobě.

O kurzech

Kurz probíhá pravidelně 1x týdně, vždy ve stejný den a čas. Obvykle bývá na 12 lekcí (3 měsíce). Odpolední a večerní kurzy stojí 2 400 Kč, ranní a dopolední kurzy jsou za zvýhodněnou cenu 2 200 Kč. Kapacita kurzů je max. 8 tanečnic, o tyče se nestřídáme, každá má svou.

Pokud se nebudete moci Vašeho kurzu v určitý termín zúčastnit, je možná náhrada v rámci tzv. openspace, kdy Vám lektorka na požádání vysvětlí a ukáže, co se dělalo na lekci, na které jste chyběla. Vstup na openspace, pokud se jedná o náhradu lekce, je samozřejmě zcela zdarma.

Kurz vede
Tereza Bínová (Teislerová)

S pole dance jsem začala v roce 2014.

Oblíbený trik:
Na dynamických tricích mě baví překonávání strachu a ladění techniky. Flexibilní a silové prvky jsou zas zkouškou trpělivosti a píle, jen tak se postupně daří zvyšovat rozsahy nebo sílu. Ráda hledám způsoby, jak mezi sebou triky kreativně kombinovat. Jako oblíbený bych ale určitě označila i prvek, který někoho naučím. Z toho mám radost vždycky.

Moje lekce:
Ve Firefly učím pokročilé kurzy pole dance a rehab kurzy. Na mých lekcích se rozčilujeme a bojujeme, když se učíme nové věci. Ale o to víc se radujeme, když se nám to podaří.

Ve volném čase:
Dělám stojky, chodím pěšky na místa, kam se pěšky běžně nechodí. Jezdím na kole, čtu, chodím na jógu, učím se nové věci a piji hodně kávy.

Sportovní úspěchy:
9. místo Mistrovství světa v pole sport (2018)
1., 2., 3. místo na Mistrovství ČR v pole sport (2016, 2017, 2018)
1. místo Pole Theatre Hungary (2017)
2. místo Pole Thearte Germany (2017)

Kontakt:
terezaxbinova@gmail.com
IG: @terezateis