Odeslat přihlášku na kurz Aerial Hoop L1

Každý čtvrtek 19:00
ve studiu I. P. Pavlova Sál 1
11 lekcí / 2475 Kč Kurz je určen pro úplné začátečnice.

Máte uživatelský účet? Přihlašte se

Po odeslání přihlášky Vám obratem odešleme mail s konkrétními informacemi jak dále postupovat a zajistit si v kurzu místo. Pokud se chcete na něco zeptat neváhejte a kontaktuje nás.

Vyplněné údaje považujeme za důvěrné. Ochrana osobních dat je zaručena, údaje neposkytujeme žádné třetí osobě.

O kurzech

Kurz probíhá pravidelně 1x týdně, vždy ve stejný den a čas. Obvykle bývá na 12 lekcí (3 měsíce). Odpolední a večerní kurzy stojí 2 700 Kč, ranní a dopolední kurzy jsou za zvýhodněnou cenu 2 500 Kč. Kapacita kurzů je max. 8 tanečnic, o tyče se nestřídáme, každá má svou.

Pokud se nebudete moci Vašeho kurzu v určitý termín zúčastnit, je možná náhrada v rámci tzv. openspace, kdy Vám lektorka na požádání vysvětlí a ukáže, co se dělalo na lekci, na které jste chyběla. Vstup na openspace, pokud se jedná o náhradu lekce, je samozřejmě zcela zdarma.

Kurz vede
Kateřina Tollingerová

Aerial hoop dělám od roku 2018, aerial silks od 2019.

Oblíbený trik:
Nejradši mám prvky dynamické. Není nad řízený pád. Člověku naběhne adrenalin a hned má lepší den!

Moje lekce:
Lekce se snažím dělat pestré. Střídám choreo, dynamiku, nové prvky. Na jednu stranu zbožňuji učení začátečníků. Těší mě, když se někdo nadchne pro kruh, úplně stejně jako pokroky mých kurzistů. Ale mám ráda i jednorázové lekce pro pokročilé, kde se učíme dropy a rolování.

Ve volném čase:
Ráda jím, scházím se s přáteli, jezdím do hor nebo na výlety, dělám stojky.

Sportovní úspěchy:

Když jsem byla mladší, věnovala jsem se 4 roky cheerleadingu, s týmem jsme vyhráli 2 medaile. V roce 2019 jsem byla druhá na Mistrovství ČR a SR v Aerial hoop v kategorii amatér.

Kontakt:
Katytoll@seznam.cz
+420 603 773 056