Odeslat přihlášku na kurz L2

Každou neděli 17:00
ve studiu I. P. Pavlova Sál 1
11 lekcí / 2475 Kč

Máte uživatelský účet? Přihlašte se

Po odeslání přihlášky Vám obratem odešleme mail s konkrétními informacemi jak dále postupovat a zajistit si v kurzu místo. Pokud se chcete na něco zeptat neváhejte a kontaktuje nás.

Vyplněné údaje považujeme za důvěrné. Ochrana osobních dat je zaručena, údaje neposkytujeme žádné třetí osobě.

O kurzech

Kurz probíhá pravidelně 1x týdně, vždy ve stejný den a čas. Obvykle bývá na 12 lekcí (3 měsíce). Odpolední a večerní kurzy stojí 2 700 Kč, ranní a dopolední kurzy jsou za zvýhodněnou cenu 2 500 Kč. Kapacita kurzů je max. 8 tanečnic, o tyče se nestřídáme, každá má svou.

Pokud se nebudete moci Vašeho kurzu v určitý termín zúčastnit, je možná náhrada v rámci tzv. openspace, kdy Vám lektorka na požádání vysvětlí a ukáže, co se dělalo na lekci, na které jste chyběla. Vstup na openspace, pokud se jedná o náhradu lekce, je samozřejmě zcela zdarma.

Kurz vede
Simona Červová

Pole dance se věnuji zhruba od roku 2011/2012, silks jsem přidala v roce 2013.

Oblíbený trik:
Shoulder mount - je to silový prvek, zároveň hezký přechodový prvek a tak divně bolí :D

Moje lekce:
Ke každému přistupuji individuálně podle jeho možností. Moje lekce jsou zaměřené nejen na posílení těla, ale také na celkové protažení. K tomu využíváme nejen tyč/šálu, ale většinou všechno, co nám zrovna ve studiu visí :). Na hodinách využívám různé formy her na zahřátí, kruhové tréninky na posílení a skupinové protažení na zvýšení flexibility.

Ve volném čase:
K životu potřebuji pořád nějaký ten vzruch, neumím se nudit. Chodím na jógu, street workout apod. Když si potřebuji odpočinout, tak ideálně v sauně nebo na masáži. Také ráda peču a testuju různé kavárny.

Sportovní úspěchy:
Na základní škole jsem hrála závodně volejbal. Vyhráli jsme několikrát 2. místo na pražských soutěžích.