Jednorázové lekce

Openclass je jednorázová lekce, na kterou je vždy potřeba se přihlásit samostatně. Platbu za lekci můžete uhradit převodem, z vaší eletronické peněženky nebo hotovostí na místě. Po telefonické domluvě lze na lekci přijít i bez rezervace (pokud je volné místo). Pozor! Z openclass se lze odhlásit 24h a více předem a to prostřednictvím storna ve vašem uživatelském účtu, jinak vám bude účtován storno poplatek v plné výši lekce!

Aerial hoop class - Začátečník

Vzdušná akrobacie na kruhu. Openclass je otevřen pro pokročilost L1-L4. Chcete se naučit základy nebo více pracovat na svých akrobatických dovednostech? Naše lektorky vám rády pomůžou.

Vypsané lekce

Stretching class

Chceš se naučit most, provaz, placku, nebo se jen tak protáhnout? Pojď s námi na strečink! Protahujeme celé tělo, některé hodiny ale můžou být zaměřeny specificky na strečing nohou nebo zad. Vhodné pro všechny pokročilosti.

Vypsané lekce

Tricks & Combos class

Během lekce tě lektorka naučí nové přechody mezi triky a také kombinace, které se do osnov kurzů nevešly! Doporučená pokročilost L3 a výše.

Vypsané lekce

Exotic high heels class

Taneční hodina, kde jsou vysoké podpatky povinné. Stud nechte v šatně a užijte si smyslné pohyby. Na hodinu doporučujeme také legíny a chrániče na kolena.

Vypsané lekce

Chair dance

Židle, ženy, hudba - to si umí asi každý představit. Hodina plná ženské atmosféry, kde jde stud stranou. Pro všechny pokročilosti.

Vypsané lekce

Aerial hoop choreo

Pokud máš již na kruhu zkušenosti a chceš je zužitkovat propojením do sestavy a užít si ten skvělý pocit z tance v obruči, je tento openclass právě pro tebe. Vhodné pro mírně pokročilé a pokročilé.

Vypsané lekce

Try Aerial hoop

Vzdušná akrobacie na kruhu. Chcete se naučit základy nebo více pracovat na svých akrobatických dovednostech? Přijďte si vyzkoušet jednu hodinu, kde zjistíte, že bez kruhu už nemůžete dále žít!

Vypsané lekce

Try Pole Dance

Láká Tě pole dance, ale zatím jsi nenašla odvahu to zkusit? Během zkušební lekce Ti ukážeme, že je to nejen dřina ale především zábava. Projdeme základní prvky – otočky, sedy a možná dojde i na vis hlavou dolů!

Vypsané lekce

Exotic spin class

Vypsané lekce