Odeslat přihlášku na openclass Low Flow class

20. 10. 2021 16:00
ve studiu I. P. Pavlova Sál 2
220 Kč

Máte uživatelský účet? Přihlašte se

Po odeslání přihlášky Vám obratem odešleme mail s konkrétními informacemi jak dále postupovat a zajistit si v kurzu místo. Pokud se chcete na něco zeptat neváhejte a kontaktuje nás.

Vyplněné údaje považujeme za důvěrné. Ochrana osobních dat je zaručena, údaje neposkytujeme žádné třetí osobě.

O openclass

Openclass je jednorázová lekce, na kterou si musíš udělat samostatnou rezervaci. Platí se převodem nebo z Tvé elektronické peněženky, případně v hotovosti na místě. Po telefonické domluvě lze na lekci přijít i bez rezervace, samozřejmě pokud je volno.

V rozvrhu můžete najít například tyto openclass:

Stretching – vhodné pro všechny pokročilosti, i pro úplné začátečníky. Chcete si sednout do provazu, ale nikdy jste ho neměla? Nebojte se, i my jsme byly kdysi „dřevěné“. Účelem lekce je postupně pracovat na zvyšování Vaší flexibility a kam až budete chtít v tomto směru dojít, je jen a pouze na Vás.

Aerial hoop / Aerial silks – vzdušná akrobacie na kruhu / šálách.

PoleFit / Makej! – zábavnou formou posilujeme, cvičíme s vlastní vahou, u tyče a na tyči. Určené všem, kdo chtějí pracovat na zvyšování své fyzické kondice. Podpoříte i partie potřebné pro pole dance. Všechny pokročilosti!

Spinning pole – triky a kombinace na spinové (otáčivé) tyči.

Taneční speciál – taneční přechody, propojování prvků, choreografie.

Kurz vede
Tereza Bínová (Teislerová)

S pole dance jsem začala v roce 2014.

Oblíbený trik:
Na dynamických tricích mě baví překonávání strachu a ladění techniky. Flexibilní a silové prvky jsou zas zkouškou trpělivosti a píle, jen tak se postupně daří zvyšovat rozsahy nebo sílu. Ráda hledám způsoby, jak mezi sebou triky kreativně kombinovat. Jako oblíbený bych ale určitě označila i prvek, který někoho naučím. Z toho mám radost vždycky.

Moje lekce:
Ve Firefly učím pokročilé kurzy pole dance a rehab kurzy. Na mých lekcích se rozčilujeme a bojujeme, když se učíme nové věci. Ale o to víc se radujeme, když se nám to podaří.

Ve volném čase:
Dělám stojky, chodím pěšky na místa, kam se pěšky běžně nechodí. Jezdím na kole, čtu, chodím na jógu, učím se nové věci a piji hodně kávy.

Sportovní úspěchy:
9. místo Mistrovství světa v pole sport (2018)
1., 2., 3. místo na Mistrovství ČR v pole sport (2016, 2017, 2018)
1. místo Pole Theatre Hungary (2017)
2. místo Pole Thearte Germany (2017)

Kontakt:
terezaxbinova@gmail.com
IG: @terezateis