Odeslat přihlášku na openclass Stretching class

28. 9. 2022 9:00
ve studiu I. P. Pavlova Sál 2
250 Kč

Máte uživatelský účet? Přihlašte se

Po odeslání přihlášky Vám obratem odešleme mail s konkrétními informacemi jak dále postupovat a zajistit si v kurzu místo. Pokud se chcete na něco zeptat neváhejte a kontaktuje nás.

Vyplněné údaje považujeme za důvěrné. Ochrana osobních dat je zaručena, údaje neposkytujeme žádné třetí osobě.

O openclass

Openclass je jednorázová lekce, na kterou si musíš udělat samostatnou rezervaci. Platí se převodem nebo z Tvé elektronické peněženky, případně v hotovosti na místě. Po telefonické domluvě lze na lekci přijít i bez rezervace, samozřejmě pokud je volno.

V rozvrhu můžete najít například tyto openclass:

Stretching – vhodné pro všechny pokročilosti, i pro úplné začátečníky. Chcete si sednout do provazu, ale nikdy jste ho neměla? Nebojte se, i my jsme byly kdysi „dřevěné“. Účelem lekce je postupně pracovat na zvyšování Vaší flexibility a kam až budete chtít v tomto směru dojít, je jen a pouze na Vás.

Aerial hoop / Aerial silks – vzdušná akrobacie na kruhu / šálách.

PoleFit / Makej! – zábavnou formou posilujeme, cvičíme s vlastní vahou, u tyče a na tyči. Určené všem, kdo chtějí pracovat na zvyšování své fyzické kondice. Podpoříte i partie potřebné pro pole dance. Všechny pokročilosti!

Spinning pole – triky a kombinace na spinové (otáčivé) tyči.

Taneční speciál – taneční přechody, propojování prvků, choreografie.

Kurz vede
Simona Červová

Pole dance se věnuji zhruba od roku 2011/2012, silks jsem přidala v roce 2013.

Oblíbený trik:
Shoulder mount - je to silový prvek, zároveň hezký přechodový prvek a tak divně bolí :D

Moje lekce:
Ke každému přistupuji individuálně podle jeho možností. Moje lekce jsou zaměřené nejen na posílení těla, ale také na celkové protažení. K tomu využíváme nejen tyč/šálu, ale většinou všechno, co nám zrovna ve studiu visí :). Na hodinách využívám různé formy her na zahřátí, kruhové tréninky na posílení a skupinové protažení na zvýšení flexibility.

Ve volném čase:
K životu potřebuji pořád nějaký ten vzruch, neumím se nudit. Chodím na jógu, street workout apod. Když si potřebuji odpočinout, tak ideálně v sauně nebo na masáži. Také ráda peču a testuju různé kavárny.

Sportovní úspěchy:
Na základní škole jsem hrála závodně volejbal. Vyhráli jsme několikrát 2. místo na pražských soutěžích.