Odeslat přihlášku na Aerial silks beginners

26. 11. 2022 9:00
ve studiu I. P. Pavlova Sál 1
500 Kč

Workshop je určen pro začátečníky.

Máte uživatelský účet? Přihlašte se

Po odeslání přihlášky Vám obratem odešleme mail s konkrétními informacemi jak dále postupovat a zajistit si v kurzu místo. Pokud se chcete na něco zeptat neváhejte a kontaktuje nás.

Vyplněné údaje považujeme za důvěrné. Ochrana osobních dat je zaručena, údaje neposkytujeme žádné třetí osobě.

O workshopech

Workshopy jsou určeny buď  pokročilým tanečnicím, kteří mají zájem o intenzivní výuku nebo úplným začátečníkům, kteří se vzdušnou akrobacií nemají žádné předchozí zkušenosti. U každého workshopu je jeho zaměření definováno. Workshopy pro úplné začátečníky jsou často využívány jako zkušební lekce, pokud si nejste jistá, že by vás tyto lekce bavily a chcete si jej nejdřív vyzkoušet, než se přihlásíte do kurzu.

Kurz vede
Simona Červová

Pole dance se věnuji zhruba od roku 2011/2012, silks jsem přidala v roce 2013.

Oblíbený trik:
Shoulder mount - je to silový prvek, zároveň hezký přechodový prvek a tak divně bolí :D

Moje lekce:
Ke každému přistupuji individuálně podle jeho možností. Moje lekce jsou zaměřené nejen na posílení těla, ale také na celkové protažení. K tomu využíváme nejen tyč/šálu, ale většinou všechno, co nám zrovna ve studiu visí :). Na hodinách využívám různé formy her na zahřátí, kruhové tréninky na posílení a skupinové protažení na zvýšení flexibility.

Ve volném čase:
K životu potřebuji pořád nějaký ten vzruch, neumím se nudit. Chodím na jógu, street workout apod. Když si potřebuji odpočinout, tak ideálně v sauně nebo na masáži. Také ráda peču a testuju různé kavárny.

Sportovní úspěchy:
Na základní škole jsem hrála závodně volejbal. Vyhráli jsme několikrát 2. místo na pražských soutěžích.